Zmywarki do posadzek prowadzone

CT 5

Najmniejsza w ofercie zmywarka do posadzek z zasilaniem baterią Li-Ion. Bateria oraz wbudowana ładowarka w zestawie. Dwie listwy ssące umożliwiają pracę do przodu jak i wstecz. Niezwykła zwrotność i duża wysokie podciśnienie silnika ssącego są wyróżnikiem tej maszyny.

CT 15

Kompaktowa maszyna w wersji z zasilaniem sieciowym lub bateryjnym, alternatywa dla tradycyjnego mopa. Idealna do czyszczenia małych, zatłoczonych powierzchni. Do pielęgnacji wszelkiego typu posadzek. Wersja bateryjna w zestawie z akumulatorem 24V/29Ah i wbudowaną ładowarką. Dostępna wersja z głowicą rolkową oraz opcjonalnym zestawem do prania ekstrakcyjnego.

CT 30

Zwrotna maszyna do bieżącej pielęgnacji posadzek w biurach, sklepach, magazynach. Zbiorniki o pojemności 30 litrów, szerokość czyszczenia 45 cm. Wersja bateryjna w zestawie z wbudowaną ładowarką. Dostępna również wersja kablowa zasilana z sieci 240V.

CT45

Automat do czyszczenia posadzek o imponującej zwrotności i świetnych parametrach. Idealny do pracy w pomieszczeniach ciasnych, lecz dzięki 45 litrowym zbiornikom o stosunkowo dużej powierzchni, takich jak sklepy, magazyny, hale produkcyjne. Szerokość czyszczenia 50 cm oraz przy zastosowaniu baterii 75 Ah czas pracy na poziomie 2,5 h. Dostępna również w wersji kablowej zasilanej z sieci 240V.

CT 46

Kompaktowy i niezwykle zwrotny automat czyszczący do posadzek. Przeznaczony do czyszczenia średniej wielkości powierzchni. Zintegrowany dozownik chemii i dodatkowe koło manewrowe. Idealna do bieżącej pielęgnacji. Wersja bateryjna mieści standardowe baterie 110Ah. Zbiorniki o pojemności 40 litrów pozwalają na pracę do 50 minut na jednym tankowaniu. Dostępna także w wersji kablowej.

CT 40

Automatyczna zmywarka do posadzek, do czyszczenia średniej wielkości powierzchni. Idealna do bieżącej pielęgnacji i doczyszczania. Zasilana bateryjnie lub w wersji kablowej. Dostępna również w wersji BT z napędem automatycznym. Możliwość wbudowania prostownika. Szczotka w komplecie.

CT 51

Innowacyjna zmywarka do posadzek z wbudowaną kartą pamięci, na której zapisywane są parametry pracy urządzenia. Możliwość pracy z 7 głowicami czyszczącymi, wymienianymi, bez użycia narzędzi. Szerokość robocza to 50 lub 55 cm z jedną szczotką, 60 cm i 70 cm z dwiema szczotkami. Opcja 55 cm głowicą rolkową lub 21 calową głowicą oscylacyjną. Istnieje możliwość zamontowania głowicy 55 lub 70 cm wysokoobrotowej 600 rpm. Pojemność zbiorników 50 litrów. Elektrycznie opuszczany stół roboczy z elektroniczną kontrolą siły docisku. Wbudowana ładowarka oraz dozownik chemii. Ciekłokrystaliczny wyświetlacz z centralnym pokrętłem sterującym oraz indywidualne klucze operatorów.

CT 71

Innowacyjna zmywarka do posadzek z wbudowaną kartą pamięci, na której zapisywane są parametry pracy urządzenia. Możliwość pracy z 6 głowicami czyszczącymi, wymienianymi, bez użycia narzędzi. Szerokość robocza to 55 cm z jedną szczotką, 60 cm i 70 cm z dwiema szczotkami. Opcja 55 cm głowicą rolkową lub 21 calową głowicą oscylacyjną. Istnieje możliwość zamontowania głowicy 55 lub 70 cm wysokoobrotowej 600 rpm. Pojemność zbiorników 70 litrów. Elektrycznie opuszczany stół roboczy z elektroniczną kontrolą siły docisku. Wbudowana ładowarka oraz dozownik chemii. Ciekłokrystaliczny wyświetlacz z centralnym pokrętłem sterującym oraz indywidualne klucze operatorów.

CT 70

Automat czyszczący prowadzony przez operatora z trakcją automatyczną. Przeznaczona do czyszczenia średnich i dużych powierzchni. Idealna do bieżącej pielęgnacji jak i do czyszczenia gruntownego. Zasilana bateryjnie 24V (2x12V), z możliwością wbudowania prostownika. Niezawodna i bardzo trwała konstrukcja maszyny, rama z dodatkowym zabezpieczeniem antykorozyjnym. Pojemność zbiorników 70 litrów i szerokość czyszczenia od 55 do 85 cm. Szczotki w komplecie.

Zmywarki do posadzek samojezdne

CT 80

Najmniejsza w ofercie zmywarka do posadzek z siedziskiem dla operatora. Szerokość pracy od 55 do 70 cm. Maszyna charakteryzuje się bardzo małym promieniem skrętu wynoszącym do 185 cm oraz dużą autonomią pracy dzięki energooszczędnym silnikom ssącym.

CT 110

Samojezdna zmywarka do posadzek, do czyszczenia średnich i dużych powierzchni. Wyposażona w innowacyjny silnik trakcji, pozwalający na pokonywanie wzniesień do 16% nachylenia. Idealna do bieżącej pielęgnacji i doczyszczania. Zasilana bateryjnie 24V (4x6V), z możliwością wbudowania prostownika. Zbiornik detergentu o pojemności 110L oraz wbudowany dozownik chemii.

CT 160

Samojezdna zmywarka do posadzek, do doczyszczani oraz bieżącej pielęgnacji dużych powierzchni. Wyposażona w innowacyjny silnik trakcji, pozwalający na pokonywanie wzniesień do 16% nachylenia. Idealna do użytku w ciasnych przestrzeniach, dzięki zwartej budowie i niskiemu promieniowi skrętu. Zasilana bateryjnie 36V (6x6V). Autonomia pracy maszyny to ponad 5 godzin w zależności od zastosowanych baterii. Pojemność zbiornika wody czystej to 145 litrów, natomiast wody brudnej to aż 170 litrów. Wydajność maszyny w wersji o szerokości czyszczenia 95 cm wynosi aż 6175 m2/h.

CT 230

CT 230 jest największą maszyną w ofercie IPC. Urządzenie wyposażone w dwie szczotki o nacisku 100 kg, szerokości czyszczenia 105 cm w wersji BT105, oraz zbiorniki: wody czystej 205 litrów oraz wody brudnej 225 litrów. Maszyna pozwala wydajnie pracować z prędkością aż 9 km/h. Rekomendowana bateria 36V 320Ah zapewnia 5 godzin pracy na jednym ładowaniu. Dostępne w wersji o szerokości czyszczenia 95 cm z jedną szczotką. 85 i105 cm z dwiema szczotkami oraz 100 cm wersja rolkowa z podmiataniem.

Zmywarki do posadzek to doskonała alternatywa do tradycyjnego mycia ręcznego. Nie wymagają dużego wysiłku fizycznego, są szybkie, zwrotne i mogą dotrzeć nawet do trudno dostępnych miejsc. Tego rodzaju urządzenia służą do profesjonalnego mycia i czyszczenia różnego rodzaju powierzchni w zakładach produkcyjnych, magazynach, sklepach, biurach, bankach i wszędzie tam, gdzie wymagana jest nieskazitelna czystość. To produkty wydajne i ekonomiczne dlatego powinny być na wyposażeniu każdej firmy sprzątającej.

Zmywarki do posadzek - Olpe

W niniejszej kategorii znajdują się wysokiej klasy zmywarki do posadzek prowadzone. Prezentowane urządzenia pochodzą od renomowanej marki IPC, której jesteśmy oficjalnym przedstawicielem w Polsce. W ofercie mamy szeroki wybór maszyn, które przeznaczone są do zróżnicowanych zadań. Znajdziesz tu profesjonalne zmywarki o różnej wielkości, konstrukcji i parametrach technicznych. Dzięki temu każdy może wybrać najbardziej interesujące go urządzenie. Pośród wielu modeli znajduje się min. CT 5, która jest najmniejszą zmywarką w ofercie, przeznaczoną do pracy wzdłuż i wszerz czyszczonych powierzchni. Maszyna cechuje się doskonałą zwrotnością i bardzo wydajnie pracującym silnikiem ssącym. 

Zmywarki do posadzek prowadzone to urządzenia przeznaczone do mycia i czyszczenia wszelkiego rodzaju powierzchni. Dostępne mamy modele z zasilaniem sieciowym lub bateryjnym, które świetnie się sprawdzą zarówno do czyszczenia małych, zatłoczonych pomieszczeń, jak i do średniej, czy dużej powierzchni. W zależności od modelu, zmywarki do posadzek zostały wyposażone min. w zintegrowany dozownik chemii, dodatkowe koło manewrowe, zbiornik o dużej pojemności, szczotkę w komplecie, a niektóre urządzenia oferują możliwość wbudowania prostownika. 

Maszyny IPC - zmywarki

Na uwagę zasługują innowacyjne zmywarki do posadzek, które mają wbudowaną kartę pamięci. Dzięki takiemu rozwiązaniu zapisywane są parametry pracy urządzenia. To produkty nowoczesne, które stwarzają  możliwości pracy aż z 4 głowicami czyszczącymi, które można łatwo i szybko wymienić bez użycia jakichkolwiek narzędzi. Modele te mają również wbudowaną ładowarkę oraz dozownik chemii. Ponadto wyposażone zostały w elektronicznie opuszczany stół roboczy i elektronicznym kontrolowaniem siły nacisku. 

Zmywarki do posadzek prowadzone to urządzenia o kompaktowej, ergonomicznej i eleganckiej konstrukcji, które idealnie się nadają do profesjonalnego sprzątania. Dzięki wytrzymałemu korpusowi wszystkie elementy maszyny są doskonale zabezpieczone podczas pracy na trudnych obszarach, takich jak choćby wąskie i ciasne powierzchnie. Prezentowane zmywarki to wysokiej klasy produkty, oferujące wysoką wydajność za rozsądny koszt.

Zapraszamy również do skorzystania z innych produktów: