Zamiatarki prowadzone

550 M

Ręczna zamiatarka z dwiema szczotkami bocznymi i centralną szczotką walcową. Zbiornik o pojemności 25 litrów i regulacja wysokości uchwytu. Wydajność teoretyczna 1600 m2/h.

510 M

Ręczna zamiatarka pchana, o szerokości pracy 50 cm. Idealna do zamiatania małych i średniej wielkości powierzchni. Wydajność teoretyczna 2345 m2/h

750 E

Zamiatarka pchana o szerokości roboczej 75 cm. Napędzana silnikiem elektrycznym, zasilanym 12V baterią. Bateria oraz ładowarka w zestawie. Duży 50 litrowy zbiornik oraz regulacja docisku szczotki. Wydajność teoretyczna 3000 m2/h.

512 ET

Zamiatarka do średnich i dużych powierzchni. Zasilana bateryjnie 12 V/105 Ah. Automatyczny otrząsacz filtra i obudowa odporna na uszkodzenia mechaniczne. Szczotki główna i boczna oraz filtr panelowy w wyposażeniu standardowym. Szerokość zamiatania do 70 cm ze szczotką boczną. Pojemność zbiornika 50 litrów, wydajność teoretyczna 2450 m2/h.

712 ST

Zamiatarka do średnich i dużych powierzchni. Zasilana silnikiem benzynowym HONDA o mocy 4 KM. Automatyczny otrząsacz filtra i obudowa odporna na uszkodzenia mechaniczne. Szczotki główna i boczna oraz filtr panelowy w wyposażeniu standardowym. Szerokość zamiatania do 90 cm ze szczotką boczną. Pojemność zbiornika na odpady 65 litrów, wydajność teoretyczna 3150 m2/h

Zamiatarki samojezdne

1050 DP

Zamiatarka 1050 Dual Power, o napędzie bateryjnym jak i spalinowym. Urządzenie idealne do pracy wewnątrz i na zewnątrz obiektów. Bardzo zwrotne, minimalny promień skrętu to 185 cm. Wstępnie zaprogramowane tryby pracy maszyny, elektryczny otrząsacz filtra oraz obsługa beznarzędziowa czynią ją bardzo przyjazną dla użytkownika w codziennej pracy.

Zamiatarki mechaniczne

Zamiatarki mechaniczne do czyszczenia dużych powierzchni

Zamiatarka drogowa, do chodników, uliczna

Zamiatarki samojezdne to urządzenia czyszczące przeznaczone do usuwania wszelkiego rodzaju zabrudzeń z powierzchni posadzek. Dzięki wyposażeniu w obrotowe szczotki zgarniające oraz walcową szczotkę zamiatającą możliwe jest usunięcie takich zanieczyszczeń jak piasek, żwir, liście czy gałęzie. Zamiatarka uliczna do chodników pozwala na zadbanie o estetyczny wygląd wokół domu, biura, fabryki czy hali magazynowej.

Zamiatarka uliczna samojezdna

Użycie zamiatarki spalinowej pozwala na uporządkowanie terenu w znacznie krótszym czasie. Dodatkowo praca jest mniej męcząca, dzięki czemu maszynę może obsługiwać każdy, ponieważ nie jest potrzebny do tego nadmierny wysiłek, a uzyskany efekt jest zadowalający. Poza tym podczas pracy przy zastosowaniu zamiatarki samojezdnej nie jest wzniecany kurz, co jest nie tylko niezwykle istotne dla alergików, ale również ogranicza transmisję ewentualnych drobnoustrojów. Do mniejszych powierzchni przeznaczone są zamiatarki prowadzone z napędem ręcznym, elektrycznym lub spalinowym. Do średnich oraz dużych powierzchni dedykowane są zamiatarki samojezdne z fotelem dla operatora. Mogą być zasilane spalinowym silnikiem diesla lub benzynowym, gazowym lub elektrycznym. Niektóre modele posiadają zasilanie hybrydowe, gdzie silnik spalinowy pełni dodatkową funkcję prądnicy ładującej wbudowane baterie. Dzięki czemu możliwe jest zastosowanie tego urządzenia do pracy na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń. Dzięki lepszym osiągom tego typu zamiatarki świetnie sprawdzą się na większe powierzchnie.

Zamiatarka przemysłowa, zamiatarki spalinowe

Zamiatarki przemysłowe są urządzeniami cechującymi się wysoką praktycznością. Zamiatarka spalinowa jest prosta w obsłudze, każdy po odpowiednim przeszkoleniu bez problemu może z nimi pracować. Dzięki wyposażeniu w odpowiedniej wielkości koła łatwo się je prowadzi, natomiast podczas pracy z tego typu urządzeniem istotna jest pozycja, w jakiej się ją wykonuje. Optymalna wysokość uchwytu pozwala na komfort podczas użytkowania zamiatarki. W zamiatarkach ręcznych istnieje regulacja wysokości uchwytu, co pozwala na dostosowanie rękojeści do swojego wzrostu. Dodatkową zaletą jest to, że zamiatarki spalinowe to maszyny łatwe w obsłudze i niewymagające długiego szkolenia pracowników. Zamiatarki przemysłowe to wytrzymała konstrukcja do zastosowań przemysłowych.

Zamiatarki ręczne - zamiatarka samojezdna do liści - niskie koszty eksploatacyjne

Zamiatarka ręczna to idealna propozycja do pracy na małych powierzchniach. Urządzenia prowadzone napędzane są siłą mięśni operatora, silnikiem elektrycznym o zasilaniu bateryjnym lub oszczędnymi silnikami benzynowymi Honda. Elementy konstrukcyjne zamiatarek wykonane są ze stali pokrytej farbą proszkową, co ma wpływ na trwałość i odporność na korozję. Zamiatarka wyposażona w wysokiej jakości akcesoria będzie idealnym rozwiązaniem dla firm sprzątających, które sprzątają na mniejszych powierzchniach. Szczotki wykonane są z polipropylenu trudno ścieralnego, w opcji także z włóknami ze stali nierdzewnej. W zamiatarkach przemysłowych zastosowano hydrauliczną instalację napędową oraz sterującą co ma wpływ na znaczne zwiększenie trwałości w ekstremalnie zakurzonym środowisku pracy.

Zapraszamy również do skorzystania z innych produktów: