Chemia profesjonalna do pielęgnacji

VERT Fc M Posadzki-pielęgnacja

Środek myjąco-pielęgnujący do bieżącego utrzymania czystości wszelkich powierzchni wodoodpornych. Zalecany do mycia posadzek gresowych, z kamienia naturalnego i sztucznego oraz posadzek PCV. Bezsmugowy i szybkoschnący. Posiada właściwości antypoślizgowe. Koncentrat 50-100 ml/10L wody, pH 7

VERT Fc F Posadzki-pielęgnacja

Środek do codziennej pielęgnacji posadzek wodoodpornych. Zalecany szczególnie do posadzek z kamienia naturalnego i innych delikatnych powierzchni. Nie pozostawia smug, antypoślizgowy. Po umyciu tworzy kurtynę zapachową o długotrwałym działaniu. Koncentrat 50-100 ml/10L wody, pH 8.

VERT Gc M Powierzchnie szklane

Środek do czyszczenia powierzchni szklanych oraz szkliwionych. Do czyszczenia kafelek oraz glazury. Skutecznie usuwa ślady odcisków dłoni oraz tłuszcz. Nie pozostawia smug i zacieków. Szybko odparowuje pozostawiając przyjemny zapach. Koncentrat 25-200 ml/10L wody, pH 5.

VERT Wc M Sanitariaty-pielęgnacja

Preparat do mycia i doczyszczania powierzchni sanitarnych, armatury, kabin prysznicowych oraz wanien. Przeznaczony do czyszczenia powierzchni odpornych na działanie kwasów. Usuwa złogi mydeł, kamień wodny i brud pochodzenia nieorganicznego. Nadaje delikatny połysk i pozostawia przyjemny zapach. Koncentrat 25-250 ml/10L wody, pH 1.

VERT Sc M Meble-pielęgnacja

Szybkoschnący preparat przeznaczony do mycia i pielęgnacji mebli i wyposażenia. Przeznaczony zarówno do powierzchni matowych i z połyskiem. Do powierzchni wykonanych z naturalnego drewna, oklein laminowanych oraz tworzyw sztucznych. Nie wymaga wycierania do sucha ani polerowania. Koncentrat 25-200 ml/10L wody, pH 7.

Chemia profesjonalna do doczyszczania

VERT Fc C Posadzki-doczyszczanie

Środek do doczyszczania gruntownego wszelkich powierzchni odpornych na działanie alkaliów. Usuwa zabrudzenia tłuszczowe oraz inne pochodzenia organicznego. Skuteczny w niskich stężeniach. Przeznaczony do mycia maszynowego, ręcznego i wysokociśnieniowego. Koncentrat 50-1000 ml/10L wody, pH 14.

VERT Fc I Posadzki przemysłowe

Preparat do usuwania uporczywych zabrudzeń organicznych z powierzchni odpornych na działanie alkaliów. Polecany do czyszczenia posadzek przemysłowych w halach produkcyjnych, magazynowych oraz parkingów. Skutecznie usuwa gumę oraz ślady po oponach. Bardzo wydajny i skuteczny w niskim stężeniu. Przeznaczony do mycia maszynowego, ręcznego oraz wysokociśnieniowego. Koncentrat 50-200 ml/10L wody, pH 14

VERT Ic I Aktywna piana

Środek przeznaczony do mycia karoserii samochodów, plandek, silników, cystern, wózków widłowych oraz maszyn rolniczych i budowlanych. Do mycia powierzchni lakierowanych, ze stali nierdzewnej oraz stopów aluminium. Bardzo skuteczny w bezdotykowej, wysokociśnieniowej technologii mycia. Koncentrat 0,5-2 L/10L wody, pH 14.

VERT Fc A Odkamieniacz

Środek do usuwania nalotów z kamienia wodnego z posadzek oraz urządzeń gastronomicznych i ciśnieniowych. Do odkamieniania urządzeń sanitarnych, pralnic, basenów, urządzeń ciśnieniowych takich jak myjki ciśnieniowe i parownice. Koncentrat 50-500 ml/10 L wody, pH 1.

Utrzymanie wysokiego standardu czystości to priorytet dla wielu firm i obiektów użyteczności publicznej. Wnętrza hotelarskie, lokale gastronomiczne, banki, biura czy zakłady opieki zdrowotnej to miejsca, które powinny być nieskazitelnie czyste. Aby utrzymać wysoki standard higieny i estetyki, niezbędne stają się produkty chemii profesjonalnej.

Chemia profesjonalna do maszyn IPC

Chemia profesjonalna do pielęgnacji to szeroka gama produktów, która przeznaczona jest do specjalistycznych urządzeń sprzątających marki IPC, takich jak min. zmywarki do posadzek czy myjki ciśnieniowe. Oferujemy wysokiej jakości preparaty myjące i pielęgnujące, służące do utrzymania w idealnej czystości różnego rodzaju powierzchni wodoodpornych, takich jak kamień naturalny i sztuczny, posadzki gresowe i PCV. Prezentowane środki działają bardzo skutecznie i nie pozostawiają żadnych smug ani zarysowań. Ich zaletą są właściwości antypoślizgowe, szybkość schnięcia i bardzo ładny, długo utrzymujący się zapach.

Chemia profesjonalna do pielęgnacji to także specjalistyczne środki do czyszczenia powierzchni szklanych oraz szkliwionych. Przeznaczone są do czyszczenia płytek oraz glazury, usuwając z ich powierzchni wszelkie ślady i plamy, takie jak zacieki czy tłuszcz.

W ofercie mamy także specjalistyczne preparaty do mycia i czyszczenia sanitariatów, takich jak wanny, kabiny prysznicowe, umywalki i powierzchnie odporne na działanie kwasów. Usuwają brud pochodzenia nieorganicznego, kamień i inne trudne do zlikwidowania uporczywe zabrudzenia. Prezentowana chemia profesjonalna jest bardzo wydajna i skuteczna w działaniu.

Zapraszamy również do skorzystania z innych produktów: