Myjki zimnowodne

PW-C04

Myjka ciśnieniowa typu hobby. Idealna do zastosowań domowych takich jak mycie auta, mebli ogrodowych, podjazdu itp. Bogato wyposażona w standardzie, posiada dwie lance z dyszami, pistolet, wąż i pianownicę. Ciśnienie robocze 110 bar i przepływ wody 360 l/h. Pompa osiowa z głowicą wykonaną z aluminium.

PW-C09

Myjka ciśnieniowa typu hobby, do zastosowań domowych. Bogato wyposażona w standardzie, posiada dwie lance z dyszami pistolet, wąż, szczotkę i pianownicę. Ciśnienie robocze 120 bar, przepływ wody 360 l/h. Moc 1800 W. Głowica pompy osiowej wykonana z aluminium.

PW-C22P

Myjka ciśnieniowa do zastosowań domowych i półprofesjonalnych. Pistolet lanca oraz lanca turbo w wyposażeniu standardowym. Zwijacz węża z wężem ciśnieniowym o długości 10m. Zastosowana pompa osiowa z aluminiową głowicą o parametrach 150 bar ciśnienia i 480 l/h przepływu wody.

PW-C23P

Myjka do zastosowań półprofesjonalnych. Bogate wyposażenie standardowe z dwiema lancami i zwijaczem węża. Ciśnienie robocze 160 bar i przepływ wody 600 l/h. Pompa osiowa z aluminiową głowicą.

PW-C25P

Profesjonalna myjka ciśnieniowa z bardzo cichą, czteropolową, wolnoobrotową pompą korbowodową z ceramicznymi nurnikami. Poręczny zwijacz węża w wyposażeniu standardowym. Pistolet G6000 z ceramicznym zaworem spustowym. Ciśnienie robocze regulowane do 130 bar i przepływ wody do 600 l/h.

PW-C40

Profesjonalna trójfazowa myjka ciśnieniowa. Wolnoobrotowa pompa korbowodowa z ceramicznymi nurnikami. Wyposażona w elektroniczny system MSC sterujący pracą pompy i zabezpieczający przed ewentualnymi przeciążeniami. Pistolet G6000 z ceramicznym zaworem spustowym, lanca z dyszą oraz wąż ciśnieniowy 10 m w wyposażeniu standardowym. Ciśnienie robocze regulowane do 180 bar i przepływ wody do 800 l/h.

PW-C45

Trójfazowa myjka ciśnieniowa do zastosowań profesjonalnych. Wolnoobrotowa pompa korbowodowa IPC z ceramicznymi nurnikami oraz mosiężną głowicą. Nowoczesny design oraz elektroniczne systemy sterujące pracą myjki i chroniące ją przed uszkodzeniem. Ciśnienie robocze 190 bar, przepływ wody 900l/h.

PW-C55

Przemysłowa myjka ciśnieniowa z wolnoobrotową pompą z ceramicznymi nurnikami oraz mosiężną głowicą. Ergonomiczny uchwyt ułatwiający transport. Nowoczesny design. W wyposażeniu standardowym pistolet G6000 lanca z dyszą, lanca z dyszą turbo oraz wąż ciśnieniowy 10 m. Ciśnienie robocze 200 bar i przepływ wody 1000 l/h.

PW-C70P

Przemysłowa trójfazowa myjka ciśnieniowa. Cztero-tłokowa, wolnoobrotowa pompa korbowodowa z ceramicznymi nurnikami. Amortyzowane łączenie pompy z silnikiem wydłuża żywotność elementów. Wyposażona w elektroniczny system MSC sterujący pracą pompy i zabezpieczający przed ewentualnymi przeciążeniami. Poręczny zwijacz węża w wyposażeniu standardowym. Podwójna lanca 70 cm z dodatkową rękojeścią oraz pistolet z ceramicznym zaworem spustowym. Ciśnienie robocze regulowane do 250 bar i przepływ wody do 1000 l/h.

PW-C80

Przemysłowa myjka ciśnieniowa z wolnoobrotową pompą korbowodową, ceramicznymi nurnikami oraz mosiężną głowicą. Silnik o mocy 11 kW, ciśnienie 350 bar ora przepływ wody na poziomie 900 l/h. Rama wykonana ze stali nierdzewnej oraz duże koła czynią tą myjkę niezwykle mobilną.

ABSOLUTE-C

Przemysłowa myjka zimnowodna o ciśnieniu roboczym 500 bar i przepływie wody 1000 l/h.

Benz-C

Profesjonalna myjka spalinowa. Silnik Honda GX390 o mocy 13KM. Pompa korbowodowa z ceramicznymi nurnikami oraz mosiężną głowicą. Ciśnienie robocze 250 bar oraz przepływ wody 900 l/h.

Myjki gorącowodne

Fire Box

Kocioł grzewczy do myjek wysokociśnieniowych. Podgrzewa wodę o ciśnieniu do 200 bar do temperatury maksymalnej 140 st. C. Elektroniczny system wykrywający wycieki. Obudowa oraz rama wykonane ze stali malowanej proszkowo. Boiler ze stali nierdzewnej.

PW-H28/4

Trójfazowa myjka ciśnieniowa z podgrzewaniem wody. Cztero-tłokowa, wolnoobrotowa pompą korbowodowa z ceramicznymi nurnikami. Wyposażona w elektroniczny system MSC sterujący pracą pompy i zabezpieczający przed ewentualnymi przeciążeniami. Opóźnienie zapłonu boilera oraz system stabilizujący temperaturę wody. Możliwość mycia parą. Ciśnienie robocze regulowane do 170 bar i przepływ wody do 800 l/h.

PW-H50/4

Profesjonalna, jednofazowa myjka ciśnieniowa z podgrzewaniem wody. Czteropolowa, wolnoobrotowa pompa korbowodowa z ceramicznymi nurnikami. Wyposażona w elektroniczny system MSC sterujący pracą pompy i zabezpieczający przed ewentualnymi przeciążeniami. Możliwość mycia parą. Ciśnienie robocze regulowane do 130 bar i przepływ wody do 600 l/h.

PW-H50/4P

Profesjonalna, trójfazowa myjka ciśnieniowa z podgrzewaniem wody. Czteropolowa, wolnoobrotowa pompa korbowodowa z ceramicznymi nurnikami. Wyposażona w elektroniczny system MSC sterujący pracą pompy i zabezpieczający przed ewentualnymi przeciążeniami. Możliwość mycia parą. Ciśnienie robocze regulowane do 200 bar i przepływ wody do 1000 l/h.

PW-H90

Przemysłowa myjka ciśnieniowa z podgrzewaniem wody. Czteropolowa, wolnoobrotowa pompa korbowodowa z ceramicznymi nurnikami. Wyposażona w elektroniczny system MSC sterujący pracą pompy i zabezpieczający przed ewentualnymi przeciążeniami. Możliwość mycia parą. Elastyczne łączenie silnika z pompą wydłuża żywotność podzespołów. Zaprojektowana do pracy ciągłej z najbardziej uporczywymi zabrudzeniami. Ciśnienie robocze regulowane do 190 bar i przepływ wody do 1300 l/h.

PW-H100

Przemysłowa myjka ciśnieniowa z bardzo wydajną pompą korbowodową z ceramicznymi nurnikami oraz mosiężną głowicą. Innowacyjna konstrukcja boilera ze wzmocnioną mocą grzewczą zapewnia stałą temperaturę wody. Ciśnienie robocze 250 bar oraz przepływ wody do 1300 l/h.

Myjki ciśnieniowe IPC Portotecnica to profesjonalne urządzenia czyszczące. Z powodzeniem wykorzystuje się je w domu i ogrodzie, a bardziej zaawansowane technologicznie modele świetnie sprawdzają się jako profesjonalny sprzęt w firmach różnych branż. Przy pomocy myjki podciśnieniowej można szybko i bez trudu umyć samochód, rower, maszyny czy też sprzęty używane w przydomowym warsztacie. Błyskawicznie usunąć można również trudne zabrudzenia ze schodów, kostki brukowej czy tarasu, a także wyczyścić ogrodzenie czy ścieżki ogrodowe. Profesjonalne modele znajdą zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu i wszędzie tam, gdzie potrzebny jest sprzęt do zadań specjalnych.

Myjki ciśnieniowe 250 bar

W szerokiej ofercie naszej firmy oferujemy różnego rodzaju myjki ciśnieniowe przeznaczone zarówno do domowego użytku, jak i dedykowane profesjonalnym zastosowaniom. Każdy model, nawet ten najprostszy, jest standardowo wyposażony w szereg przydatnych akcesoriów, ułatwiających obsługę urządzenia - między innymi pistolet, wąż i pianownicę. Zimnowodne myjki ciśnieniowe przeznaczone do zastosowań domowych to stosunkowo lekkie i mobilne urządzenia zasilane energią elektryczną. Każda z nich jest zaopatrzona w wąż, który podłącza się bezpośrednio do sieci wodociągowej, dostarczającej wodę do urządzenia. Na wyposażeniu myjki do domowego użytku znajduje się także pistolet natryskowy, do którego można dopasować odpowiednią końcówkę. Może to być szczotka obrotowa, gąbka czy też lanca z różnego rodzaju dyszami. Sercem urządzenia jest pompa. W modelach o zastosowaniu hobbystycznym jest to aluminiowa pompa osiowa, natomiast w myjkach profesjonalnych jest to korbowodowa pompa z mosiężną głowicą oraz ceramicznymi nurnikami.To ona generuje wysokie ciśnienie wody, które w przypadku myjek domowych osiąga od 110 do 150 barów, a w przypadku myjek profesjonalnych od 150 do 500 barów.

Myjki ciśnieniowe z mosiężną pompą

Znajdujące się w naszej ofercie myjki ciśnieniowe profesjonalne to sprzęt znacznie bardziej zaawansowany technologicznie. Są to urządzenia przeznaczone do zadań specjalnych, często pracujące w trybie ciągłym, dlatego też muszą charakteryzować się znacznie większą trwałością i wytrzymałością. Zastosowano w nich nowatorskie rozwiązania, między innymi pompy korbowodowe z ceramicznymi nurnikami oraz mosiężne głowice. Niektóre myjki ciśnieniowe profesjonalne są zasilane silnikiem spalinowym. Myjka ciśnieniowa z mosiężną pompą to niezwykle skuteczne, znacznie wydajniejsze, a przede wszystkim bardziej trwałe urządzenie, doskonale sprawdzające się w różnych gałęziach przemysłowych. Usuwa nawet najtrudniejsze zanieczyszczenia. Myjka ciśnieniowa 250 bar znajduje zastosowanie w rolnictwie, budownictwie, przemyśle ciężkim czy też w usługach komunalnych, Jesteśmy przekonani, że w naszej szerokiej ofercie z łatwością znajdziecie Państwo sprzęt na miarę swoich potrzeb. Nasze myjki ciśnieniowe to sprzęt najwyższej jakości, sprawdzający się w najtrudniejszych sytuacjach.

Zapraszamy również do skorzystania z innych produktów: