Chemia profesjonalna do pielęgnacji

VERT Fc M Posadzki-pielęgnacja

Środek myjąco-pielęgnujący do bieżącego utrzymania czystości wszelkich powierzchni wodoodpornych. Zalecany do mycia posadzek gresowych, z kamienia naturalnego i sztucznego oraz posadzek PCV. Bezsmugowy i szybkoschnący. Posiada właściwości antypoślizgowe. Koncentrat 50-100 ml/10L wody, pH 7

VERT Fc F Posadzki-pielęgnacja

Środek do codziennej pielęgnacji posadzek wodoodpornych. Zalecany szczególnie do posadzek z kamienia naturalnego i innych delikatnych powierzchni. Nie pozostawia smug, antypoślizgowy. Po umyciu tworzy kurtynę zapachową o długotrwałym działaniu. Koncentrat 50-100 ml/10L wody, pH 8.

VERT Gc M Powierzchnie szklane

Środek do czyszczenia powierzchni szklanych oraz szkliwionych. Do czyszczenia kafelek oraz glazury. Skutecznie usuwa ślady odcisków dłoni oraz tłuszcz. Nie pozostawia smug i zacieków. Szybko odparowuje pozostawiając przyjemny zapach. Koncentrat 25-200 ml/10L wody, pH 5.

VERT Wc M Sanitariaty-pielęgnacja

Preparat do mycia i doczyszczania powierzchni sanitarnych, armatury, kabin prysznicowych oraz wanien. Przeznaczony do czyszczenia powierzchni odpornych na działanie kwasów. Usuwa złogi mydeł, kamień wodny i brud pochodzenia nieorganicznego. Nadaje delikatny połysk i pozostawia przyjemny zapach. Koncentrat 25-250 ml/10L wody, pH 1.

VERT Sc M Meble-pielęgnacja

Szybkoschnący preparat przeznaczony do mycia i pielęgnacji mebli i wyposażenia. Przeznaczony zarówno do powierzchni matowych i z połyskiem. Do powierzchni wykonanych z naturalnego drewna, oklein laminowanych oraz tworzyw sztucznych. Nie wymaga wycierania do sucha ani polerowania. Koncentrat 25-200 ml/10L wody, pH 7.

Chemia profesjonalna do doczyszczania

VERT Fc C Posadzki-doczyszczanie

Środek do doczyszczania gruntownego wszelkich powierzchni odpornych na działanie alkaliów. Usuwa zabrudzenia tłuszczowe oraz inne pochodzenia organicznego. Skuteczny w niskich stężeniach. Przeznaczony do mycia maszynowego, ręcznego i wysokociśnieniowego. Koncentrat 50-1000 ml/10L wody, pH 14.

VERT Fc I Posadzki przemysłowe

Preparat do usuwania uporczywych zabrudzeń organicznych z powierzchni odpornych na działanie alkaliów. Polecany do czyszczenia posadzek przemysłowych w halach produkcyjnych, magazynowych oraz parkingów. Skutecznie usuwa gumę oraz ślady po oponach. Bardzo wydajny i skuteczny w niskim stężeniu. Przeznaczony do mycia maszynowego, ręcznego oraz wysokociśnieniowego. Koncentrat 50-200 ml/10L wody, pH 14

VERT Ic I Aktywna piana

Środek przeznaczony do mycia karoserii samochodów, plandek, silników, cystern, wózków widłowych oraz maszyn rolniczych i budowlanych. Do mycia powierzchni lakierowanych, ze stali nierdzewnej oraz stopów aluminium. Bardzo skuteczny w bezdotykowej, wysokociśnieniowej technologii mycia. Koncentrat 0,5-2 L/10L wody, pH 14.

VERT Fc A Odkamieniacz

Środek do usuwania nalotów z kamienia wodnego z posadzek oraz urządzeń gastronomicznych i ciśnieniowych. Do odkamieniania urządzeń sanitarnych, pralnic, basenów, urządzeń ciśnieniowych takich jak myjki ciśnieniowe i parownice. Koncentrat 50-500 ml/10 L wody, pH 1.